Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika to nie przyszłość… to teraźniejszość!

Obserwujemy obecnie szybko rozwijający się trend inwestowania we własne wytworzenie energii elektrycznej. Biorąc pod uwagę kilka ważnych faktów instalacja fotowoltaiczna stanowi w ich świetle niemal oczywiste rozwiązanie.

Dlaczego?

  • Ze względu na nieustanny wzrost cen prądu instalacja fotowoltaiczna zwraca się obecnie zaledwie w kilka lat i okres ten wciąż ulega skróceniu
  • Wytwarzając własną energię możesz zmniejszyć swój rachunek za prąd o 95%, ponieważ prawidłowo dobrana instalacja fotowoltaiczna może zaspokoić całe Twoje zapotrzebowanie na energię czynną, ponosisz tylko koszty znikomych opłat stałych
  • Jeśli jesteś prosumentem z wytworzonej energii korzystasz również poza godzinami pracy instalacji fotowoltaicznej
  • Dzięki uldze termomodernizacyjnej Twoja instalacja fotowoltaiczna kosztuje Cię przynajmniej 19% mniej

Ekologia

Nie mniejsze znaczenie ma aspekt ekologiczny. Instalacja fotowoltaiczna przybliża Cię do tego, aby Twój budynek był zero emisyjny. Dzięki współpracy z nami nie martwisz się formalnościami. Wraz z naszymi Partnerami przeprowadzimy Cię przez cały proces prowadzący do własnego wytworzenia. DORADZIMY jak optymalnie wykorzystać powierzchnię budynku lub gruntu pod montaż instalacji, DOBIERZEMY wielkość instalacji oraz rodzaj komponentów tak, aby instalacja spełniła Twoje oczekiwania oraz odpowiadała Twoim potrzebom i możliwościom, ZAMONTUJEMY, podłączymy i uruchomimy instalację, ZGŁOSIMY instalację do OSD w Twoim imieniu.
Współpracujemy z szeregiem banków i towarzystw leasingowych, więc możliwe są wszystkie rodzaje finansowania instalacji od gotówki poprzez kredyt, leasing po abonament.