Ładowanie
biuro@nr-go.pl
+48 730 900 331

O firmie

Energetyka prostym językiem

Koszty energii elektrycznej to obecnie jeden z najważniejszych, a zarazem niemal najbardziej nieprzewidywalny element budżetu Przedsiębiorstw w większości branż.

Nieustannie zmieniające się przepisy, niestabilna sytuacja energetyczna, zmieniające się stawki i sposoby naliczania opłat, pojawiające się tarcze i konieczność aktywnego udziału w pozyskaniu dopłat wymaga coraz większego zaangażowania w temat energii elektrycznej w Firmie, niezależnie od tego, w czym się ona specjalizuje.

W wielu Przedsiębiorstwach faktura za energię elektryczną to tylko dokument księgowy, jednak dla nas to źródło wiedzy o tym, jakie są potrzeby energetyczne Firmy i jak można zoptymalizować jej koszty.

Przedsiębiorcy spoza branży energetycznej potrzebują tej wiedzy, my tę wiedzę posiadamy.

Zatem współpracujmy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która rozumie świat energetyczny, swobodnie poruszamy się w nim bowiem od lat. Jesteśmy tu dla Ciebie – aby Ci go objaśnić, zbadać Twoje w nim miejsce i wskazać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Dla kogo jesteśmy?

Dla każdego, kto funkcjonuje we współczesnym świecie biznesu. Z produktów energetycznych i okołoenergetycznych korzystają wszyscy Przedsiębiorcy. Nie wszyscy jednak mają świadomość jak zmaksymalizować korzyści przedsiębiorstwa.

Dlaczego my?

Jesteśmy
grupą
specjalistów

Posiadamy
wieloletnie
doświadczenie

Mamy ponad 1000
zrealizowanych
projektów

Rozumiemy świat
energetyczny

Wskazujemy
najlepsze
rozwiązania

Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie ma jednego dobrego rozwiązania na różne problemy. My wraz z grupą specjalistów rozpoznamy Twoje potrzeby, wskażemy obszary do optymalizacji i opcje jej dokonania, a w efekcie pomożemy Ci ZARZĄDZIĆ TWOJĄ ENERGIĄ.

Powiemy to prostym językiem: zrób to z nami.

Po prostu oszczędnie!

Zapytaj o ofertę

Klienci, którzy nam zaufali

    Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa chcące zoptymalizować koszty energetyczne!